To KENT (Weekday):
S 3rd S Grady Way Lind Av SW Railroad Av
& & & N & To
Burnett Av S Shattuck Av SW 43rd Pioneer Route
S
6:10am 6:16am 6:24am 6:39am 183
6:39am 6:45am 6:53am 7:08amB
7:11am 7:17am 7:25am 7:40am 183
7:42am 7:48am 7:57am 8:11am
8:10am 8:16am 8:25am 8:39am 183
2:42pm 2:48pm 2:59pm 3:14pm 183
3:09pm 3:16pm 3:27pm 3:44pm 183
3:41pm 3:48pm 3:58pm 4:17pm 183
4:13pm 4:20pm 4:30pm 4:49pm 183
4:50pm 4:57pm 5:07pm 5:26pm 183
5:28pm 5:35pm 5:44pm 6:00pm 183
6:01pm 6:08pm 6:17pm 6:31pm 183
To RENTON (Weekday):
Railroad Av Lind Av SW S Grady Way S 3rd
N & & & &
Pioneer SW 43rd Shattuck Av Burnett Av S
S
5:56am 6:11am 6:21am 6:29am
6:28am 6:43am 6:53am 7:01am
6:58am 7:13am 7:23am 7:31am
7:28am 7:43am 7:53am 8:01am
7:58am 8:15am 8:25am 8:33am
8:27am 8:44am 8:54am 9:02am
3:00pm 3:17pm 3:27pm 3:35pm
3:32pm 3:49pm 4:00pm 4:08pm
4:08pm 4:25pm 4:36pm 4:44pm
4:44pm 5:00pm 5:11pm 5:19pm
5:14pm 5:30pm 5:41pm 5:49pm
5:49pm 6:04pm 6:14pm 6:22pm
6:21pm 6:36pm 6:46pm 6:54pm
|